Odpowiedzi

2010-01-10T08:24:12+01:00
2010-01-10T08:27:38+01:00
Ania kupiła 0,3kg sera,którego 1kg kosztuje 20,50zł.Ile zapłaciła

1 kg - 20, 50 zł.
0,3 kg - x zł

x = 0,3 * 20, 50
x = 6, 15 zł.


Pozdrawiam! :)
3 5 3
2010-01-10T08:28:44+01:00
X - 0,3*20,50
x - 6,15

Zapłaciła 6,1 5zł.

2 5 2