POMOCY!! POMOCY!!

Ania zapłaciła 4,74 za dwie czekolady i 4 batony. Kasia zapłaciła za 3 takie same czekolady i 6 takich samych batonów 7.11zł. Ile kosztował baton, a ile czekolada? (zadanie z układem równań) proszę o rozwiązanie na dzisiaj dziękuję

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-10T12:14:12+01:00
X-koszt batonika w zl
y-koszt czekolady w zl

2y+4x=4.74
3y+6x=7.11