Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-10T12:54:19+01:00
Już od wielu lat w mojej rodzinie za najważniejsze wartości uznaje się szczerość, uczciwość i miłość. Według nas podstawą rodziny jest szczerość gdyż, gdyby nie ona każdy by każdego okłamywał, nie mówił wszystkiego i miał ciągłe zmartwienia. Według mnie powinniś być względem siebie szczerzy choćby dlatego aby ulżyło nam na sercu.
Drugą wartością jest uczciwość. W mojej rodzinie nikt nikogo nie okłamuje i żadne problemy nie są ukrywane. To także jest podstawą rodziny.
Ostatnią wartością jast miłośc gdyż bez niej nie ma dwóch pozostałych
Co do potępiania niektórych zachowań również mamy swoje zdanie. Potepiamy łamanie podstawowych praw człowieka takich jak prawo do życia, wolności i własności.
Nikt nie powinien być zastraszany ani np. bity. Także przemoc w rodzinie jest dla nas niedopuszczalna. Nasze serca porusza także przemoc wobec zwierząt. Jest to okrutne i nieludzkie.

:)
2010-01-10T12:54:53+01:00
Nie wiem jak wy, ale naszym zdaniem najważniejszą rzeczą w przyjaźni jest zaufanie.Jeżeli nie masz przyjaciela to komu się zwierzysz ze smutku i radości???
Komu będziesz się mógł wypłakać???
Musisz zawsze wspierać i pocieszać przyjaciela/przyjaciółę. Cieszyć się w jej radości płakać w jej smutku. Pamiętaj, że przyjaciel także ma do ciebie zaufanie, nie zepsuj tego...nie zawiedz ich.