×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Mam napisac zadanie o moim hobby ale mam napisac to na jedna strone z zeszytu a ja o jezdzeniu na rolkach moge napisac najwyzej 2 linijki HEEELLPPP!!!

3

Odpowiedzi

2010-01-10T12:31:56+00:00
Jednym z moich ulubionych zajęć jest jazda na rolkach. Pozwala ona mi spędzić dużo czasu na świeżym powietrzu. Jest to dobry sposób do spotkania z przyjaciółmi, a także na wędrówkę po parku.
3 3 3
2010-01-10T12:33:02+00:00
Moje hobby to jazda na rolkach. Dawniej nie potrafiłam na nich jeździć, ale z pomocą mojego starszego brata stało to się o wiele prostsze. Rolki/łyżworolki dostałam w wieku 9 lat. Od razu wiedziałam, że nie rzucę ich w kąt tylko będę na nich regularnie jeździć. Nauczenie się z nich korzystać nie zajęło mi dużo czasu. Uwielbiam moje rolki, ponieważ są bardzo wygodne oraz są koluru niebieskiego, który bardzo lubię. Na poświęcenie czasu mojemu hobby nie mam problemów. Jeżdżę jak tylko znajdzie się wolna chwila. Zawsze na wspólną przejażdżkę wybieram się z moimi przyjaciółkami. Rolkami interesuję się już dobre parę lat i nie straciłam jeszcze ochoty by przestać, mam nadzieję, że nigdy mi się to nie znudzi!
7 3 7
2010-01-10T12:33:54+00:00
Moje hobby
Moje hobby to jeżdżenie na rowerze. Lubie to robić w wolnym czasie. Mój rower jest wielkością dopasowany do mnie i strasznie wygodny. Nie jest ciężki więc z łatwością mogę go podnieść gdy zajdzie taka potrzeba. Znam już kilkanaście trików któe wykonuje się na rowerze, np. Stanie w miejscu - polega na jak najdłuższym utrzymaniu się na stojącym rowerze nie dotykając podłoża. Podnoszenie przedniego koła- polega na uniesieniu przedniego koła nie dotykając podłoża. Podnoszenie tylnego koła- to samo co z przednim kołem, tylko że podnosi się tylne. Skakanie w miejscu- stanie w miejscu i podskakiwanie na tylnym kole. Wskakiwanie na murek- unosisz lekko przednie koło i odbijasz się tylnym wskakujac na murek. Wskakiwanie i zeskakiwanie po schodach. Wskakiwanie na większe przeszkody. Zeskakiwanie z wysokich przeszkód. Mam nadzieję, że nauczę się więcej trików rowerowych w przyszłości.
5 4 5
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci