Odpowiedzi

2010-01-10T15:15:02+01:00
P=3,6m x 4,2m=15,12m2

15.12*32zł=483,84zł
2 4 2
2010-01-10T15:15:25+01:00
3,6*4,2=15,12 m2

15,12*32=483,84 zł- koszt zakupu płytek
1 4 1
2010-01-10T15:17:36+01:00
P=3,6x4,2=15,12
15,12x32=483,84
Odp483,84zł
1 4 1