Potrzebuję historyjkę (60-30 słów). Najlepiej śmieszną. Ale taką że naprzykład: poszłam gdzieś tam po coś tam. i takie tam. w historyjce mają być zawarte informacje takie jak:
Gdzie się to wydarzyło?
Czy był ktoś jeszcze?
Co się właściwie stało?
Co się stało na końcu?
Co czyłeś/aś?
Proszę o wersję angielską i polską.

Z góry dziekuje :)

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-11T15:34:04+01:00
Recently my mom asked me to go to the supermarket. So I read the very interesting book into the travel to the shop I moved with her. The weather started breaking I started going faster and faster. All the time having the nose in the book I didn't look at the route. As far as suddenly in front of shop I entered the pole! A team of people passed by and they started laughing at me. As well I fell on the wet pavement and I was in one piece dirty. Burnt from shame as soon as possible I got back home.

Niedawno mama poprosiła mnie abym poszła na zakupy. Czytałam bardzo ciekawą książkę więc w podróż do sklepu ruszyłam razem z nią. Pogoda zaczęła się psuć więc zaczęłam iść coraz szybciej. Cały czas mając nos w książce nie patrzyłam na drogę. Aż nagle przed samym sklepem weszłam w słup ! Obok przechodziła ekipa ludzi i zaczęli się ze mnie śmiać. W dodatku spadłam na mokry chodnik i cała byłam brudna. Spalona ze wstydu jak najszybciej wracałam do domu.