Odpowiedz po niemiecku wraz z przetłumaczeniem . ; ]

Za trzy tygodnie jedziesz do Niemiec z wizytą do przyjaciela. Odpisz na jego list, w którym pytał cię o twoje przyzwyczajenia żywieniowe. W liście napisz:
-co jada się zwykle u ciebie w domu na obiad,
-jakie są twoje ulubione potrawy,
-jakich produktów nie lubisz,
-jaką potrawę może przygotować na twój przyjazd.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • chic
  • Początkujący
2010-01-11T16:40:53+01:00
Cześć Patryk!
hej, dziękuję za twój ostatni list i przepraszam że tak długo nie pisałem. Już za trzy tygodnie spotkamy się i pokażesz mi ciekawe miejsca w Niemczech.
Zadałeś mi w ostatnim liście pare pytań na które Ci dziś odpowiem. U mnie na obiad mama przyrządza różnego typu potrawy, np. zupe pomidorową, ziemniaki z sałatką i kotletem mielony. Moją ulubiona patrawą jest spagetti. Nie lubie gdy do ciasta dodaje się cynamon. Jeśli chcesz przygotować cos przysznego doradzam Ci sałatkę owocową, jest pyszna.
Pozdrawiam i do zobaczenia


Hallo Patrick!
hey, ich danke Ihnen für Ihren letzten Brief, und ich entschuldige mich, dass ich so lange nicht geschrieben. Bereits drei Wochen treffen wir uns und zeige mir interessanten Plätzen in Deutschland.
Beibringen in meinem letzten Brief ein paar Fragen, die Sie heute beantworten. Auf meine Mutter kocht zum Abendessen Gerichte der verschiedenen Arten, wie Tomatensuppe, Kartoffelsalat und Boden Schweinefleisch. Mein Favorit ist die Spaghetti patrawą. Mag es nicht, wenn der Teig wird angefügt Zimt. Wenn Sie etwas, das ich empfehlen Ihnen przysznego Obstsalat vorbereiten wollen, ist köstlich.
Ich freue mich auf Ihren Besuch