Odpowiedzi

2010-01-11T19:10:26+01:00
23,80/3,5=6,8 - za 1 kg
6,8 x 2 = 13,6 za 2kg
odp 13,6 zł
2010-01-11T19:11:55+01:00
3,5 kg - 23,80zł
2 kg - x

x=(2kg * 23,80zł): 3,5 kg=13,60zł

Odp. Za 2 kg mandarynek trzeba zapłacić 13,60zł