Grupa Twoich znajomych idzie w najbliższy weekend do nowo otwartej dyskoteki. Chcesz zaprosić także swoją koleżankę, ale ona nie jest przekonana co do pomysłu. Woli raczej iść z Toba do kina. Przekonaj ją do swoich planów:
-powiedz, kto idzie na dyskotekę i dlaczego chcesz iść z nimi;
-przekonaj koleżankę, dlaczego warto pójść do nowej dyskoteki w ten weekend, a kino zostawić na inny dzień;
-zaproponuj kompromisowe rozwiązanie;

1

Odpowiedzi

  • chic
  • Początkujący
2010-01-12T13:48:29+01:00
Today open this new disco. Consequently, many people from our class will certainly cool, especially since the first opening will not pay anything for admission. We will have fun, potańczymy, talk, what do you think? , Let see;), next weekend will play a romantic comedy in your favorite movies can then be chosen, unless they really want to go to the movies is a cool movie if you play about 16 hours to go, ao 20 an hour go dancing It's like ?

Po polsku ;
Dziś otwierają tą nową dyskotekę. Idzie wiele osób z naszej klasy napewno bedzie super, tym bardziej że jako pierwsze otwarcie nie płacimy nic za wstęp. Będziemy się dobrze bawić, potańczymy, porozmawiamy, co o tym myślisz? , daj się przekonać ;) , w następny weekend będą grali komedie romantyczną w kinie twoją ulubioną może w tedy się wybierzemy, chyba że naprawde chcesz isc do kina to jeśli jakiś fajny film grają o 16 godzinie to pójdziemy, a o 20 godzinie pójdziemy potańczyć To jak ?