Zadaniadotycza ogłoszeń


1. Zapisz trzy okazje, z których w Twojej szkole organizuje się dyskoteki klasowe
2. Podaj, co oprócz tańca powinno znaleźć się w programie zabawy klasowej
3,Napisz, jaką muzyke lubisz, Nastepnie zachec w dwoch zdaniach Twoich rowiesnikow aby równiez takiej sluchali(ja lubie Hip-Hop)
4. Napisz ogłoszenie o dyskotece klasowej skierowane do Twoich kolegow i kolezanek. Podaj wszystkie niezbedne informacje(tj. godzina rozpoczecia i zakonczenia, sale, ktore klasy)

1

Odpowiedzi

2010-01-12T16:24:15+01:00
3. Dla mnie hip hop to po prostu życie, nie 'kureskie' jak nawija Peja, przez takich jako on cała ta kultura wiele traci w oczach biernego odbiorcy. Rap(jakbym się czepiał to napomnę, iż nie ma muzyki hip hop, tylko jest muzyka hip hopowa, bo muzyką hip hopu jest rap ;) to jedna wielka historia, miliony opowieści zapisane na kartkach. Odbierany na różnych płaszczyznach-przekaz nie jest jednolity, jest dla każdego inny-nie ważne czy jesteś indywidualistą czy nie-trzeba to zrozumieć. Czasem nawet za pomocą prostych słów dany artysta jest Ci wiele powiedzieć.
LUB...
Czym więc tak naprawdę jest hip hop? Sposób na poznanie odpowiedzi na to pytanie jest banalnie prosty i równocześnie oczywisty. Każdy, kto chce ją odkryć musi samemu zagłębić się w ten temat, tak bardzo jak tylko może, a wtedy na pewno dowie się, co takiego kryje się pod tajemniczym skrótem ‘hh’. Ze swojej strony mogę jedynie zagwarantować, że warto...