Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-12T20:28:29+01:00
Kochana Basiu !

Co słychać ? Czy Ciebie też ogarnęła już "świąteczna gorączka" ? Sprzątanie, gotowanie pieczenie... Sporo tych obowiązków, ale mimo wszystko lubię Boże Narodzenie.
Najlepszą częścią tego całego zamieszania jest wigilia - uwielbiam ją ! Gdy już wszyscy ochłonęli po nerwowych przygotowaniach i w odświętnych strojach spokojnie zasiadają do wieczerzy. Na stole oczywiście 12 tradycyjnych potraw, pod obrusem sianko, a nasze twarze oświetlone przez delikatne światło lampek choinkowych. I ten zapach świątecznego drzewka... Pod choinką oczywiście prezenty, ale w tym roku zrozumiałam, że nie ważne ile zapłacisz za podarunek lecz jak dużo serca włożysz w jego przygotowanie. Pewnie od wielu lat półki w Twoim pokoju uginają się od maskotek, książek i płyt podczas gdy nigdy nie dostałaś czegoś oryginalnego, pomysłowego i stworzonego z uczuciem. Taki właśnie jest mój tegoroczny prezent dla Ciebie... Ups ! No i się wygadałam, ale zdradzę Ci że dostaniesz go gdy tylko się spotkamy.
A co ty najbardziej lubisz w Świętach bożego Narodzenia ? Czekam na odpowiedź i z niecierpliwością odliczam dni do naszego spotkania. Pozdrawiam Cię gorąco !

Iza


2010-01-12T20:28:52+01:00
Czesc Ania

Juz niedlugo bede swieta i chcialam ci zlozyc zyczenia i zaprosic cie w drugi dzien swiat.
A wiec zycze ci wszystkiego najlepszego z okazji swiat ,abys zawsze byla taka pogodna jak teraz jestes,a moze nawet bardziej i zebys mial same 5 i 6 .Zapraszam cie takze na drugi dzien swiat.
Bedzie dobra zabawa.Pojedziemy na lyzwy lub ulepimy balwana.
Upieczemy ciasteczka jak co roku i pogramy w gry palnszowe.Jedno ci obiecuje napewno nie bedziesz sie nudzila .

Pozdrowienia przesyla
twoja Monika
2010-01-12T20:32:26+01:00
Tarnowskie Góry 2.01.2010rok
Droga .............(wpisz imię)!
Dawno się nie widziałyśmy/liśmy, a chcę Cie poinformowć o paru rzeczach.
Czy nie uważasz, że święta to cudowna rzecz? Tyle przyemności, tyle czasu spędzonego w gronie rodziny, tak wiele śmiechu i zabawy. Nie znam osobu, która by sięnie cieszyła na muśl o świętach i w święta! I byłabym niezmiernie zaskoczona gdyby ktoś taki był. Myślę, że dzieci lubią święta głównie z powodu prezentów, a tak nie powino być. Święta to coś więcej, to dużo więcej. Święta Bożego Narodzenia t czas spędzany jeden az w roku. Nie chodzi w nim o pieniądze włożone w prezenty, ale o wkład serca, o uczucia. To niesamowita rzecz, potrafić wyrażać uczucia.
Na Wigilijnm stole zawsze tradycyjnie dwanaście pysznych potraw, opłatek już naszykowany, piekny obrus, a pod nim sianko! Czuż to nie cudowne?
Czekam ze zniecierpliwieniem na Twoją odpowiedź i liczę, żew tym liście jest dla Ciebie wszystko jasne.
Pozdrawiam,
.............. (podpisz się).
PS
Musimy się umówić na spotkanie.
Mam nadzieję, że pomogłam ;).