Odpowiedzi

2010-01-13T14:32:05+01:00
Mama kupiła 10 jajek i zapłaciła za nie 5.40zł.Ile kosztowało 1 jajko?
5,40:10=0.54 (koszt jednego jajka)
odp Jedno jajko kosztowało 54grosze.
2 5 2