×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-09-26T19:26:59+00:00
Życze duchowego przeżycia Jubileuszu, aby Chrystus Zmartwywstały umocnił w wierze i pomógł owocnie prowadzić Bożą Owczarnię do Wiecznych Radości oglądania Boga twarzą w twarz. Wszystkiego Dobrego życzy ...
0 0 0
2009-09-26T20:16:37+00:00
W szczególnym dniu życzymy Księdzu Bożych łask, żeby zawsze był pełen miłości do Jezusa oraz szukał u Niego wsparcia i siły, a w swoim życiu zawsze szedł Jego śladem.
Prosimy Księdza, aby swoimi słowami i przykładem uczył nas miłości do Jezusa obecnego w Eucharystii.

„Własnego kapłaństwa się boję,
Własnego kapłaństwa się lękam,
I przed kapłaństwem w proch padam,
I przed kapłaństwem klękam.” Ks. J. Twardowski
Z okazji Srebrnego Jubileuszu Kapłaństwa zdrowia i obfitych łask Bożych na dalsze lata posługo kapłańskiej życzą.....

W tej uroczystej chwili pragniemy w imieniu chóru parafialnego życzyć ks. Wytrwałości, spokoju i pogody ducha. Wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze. Zdrowia i wszelkiego szczęścia. Przede wszystkim Światła tak Silnego i Jasnego, które przynosi błogosławieństwo samą swoją obecnością. Niech Bóg Jedyny prowadzi prostymi drogami.

Życzymy udanej współpracy z własnymi przełożonymi i niemniej udanej współpracy z ogółem wiernych, do których zostałeś posłany.
Niech Duch Boży nieustannie mieszka w Twoim sercu i nie pozwoli nigdy zapomnieć o tym, co w życiu kapłańskim najważniejsze.

Szczęść Boże!

Oby nigdy nie zgasł w Was apostolski i prorocki niepokój, który będzie oczyszczał Wasze i nasze sumienia. Nie pozwalajcie nam zeskorupieć i zagubić się w tym niewiadomo gdzie pędzącym świecie pełnym ułudy. Bądźcie, więc dla nas przykładem, obdarzcie nas miłosierdziem i przebaczeniem pochodzącym od Boga, lecz gdy potrzeba nie powstrzymujcie świętego gniewu, czasami nawet "rozdrapujcie nasze rany, aby nie zabliźniły się błoną podłości". Z chrześcijańskim pozdrowieniem i nadzieją na kapłańskie błogosławieństwo

1 4 1
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci