Odpowiedzi

2010-01-13T17:49:35+01:00
Koszt czapek: 12*12zł=144zł
Koszt 8 koszulek: 208zł-144zł=64zł
koszt jednej koszulki: 64zł:8=8zł
ODPOWIEDŹ: Jedna koszulka kosztowała 8 zł.
2010-01-13T17:49:39+01:00
12 x 12zł = 144zł
208zł - 144zł = 64zł
64zł : 8 = 8zł
Odp : jedna koszulka kosztowała 8 złotych
2010-01-13T17:50:55+01:00
Koszulka 8 szt.
czapeczka 12szt. 12.zł
12*12=144
208-144=64
64/8=8
8 zł