Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-13T18:49:08+01:00
Harry Potter jest głównym bohaterem filmu „Harry Potter i Książe półkrwi”.
Rodzice chłopca zmarli gdy był jeszcze niemowlęciem, oddali za niego swoje życie. Po tym zdarzeniu trafił do jedynych prawowitych opiekunów, którzy okropnie go traktowali bo on był z rodziny czarodziejów, a oni sami nie mogli czarować.
Chłopiec ma kruczoczarne włosy, ziemistą cerę i okropną bliznę na czole. Zwykle nosi niebieskie koszulki i dżinsowe spodnie. Do szkoły zakłada obowiązującą tam czarną szatę.
Jest wspaniałą postacią. Sam potrafi przetrwać najgorsze chwile. Jak pierwszy raz spotkał się z magią bez niczyjej pomocy pokonał ogra panoszącego się po Hogwardzie. Nigdy, nigdzie nie zostawia swojej różdżki zrobionej z pióra Phoenix-a, co bardzo mu ułatwia przeżycie w tym pełnym niespodzianek świecie.
Z początku nie uważał tak bardzo, jak by było potrzebne. Już po roku uspokoił się, zaczął uważać i dobrze się uczyć. Harry jest ryzykantem i nie boi się niczego. Nie zawsze mu to wychodzi na dobre.
Myślę, że bohater filmu nie ma licznych wad, zaś zalet mu w ogóle nie brakuje. Uważam, że w pełni zasługuje na uznanie czytelników.
1 5 1