Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-14T16:50:40+01:00
1.
10,5zł-Pawełki
10,5x1,2=12,6zł-Marcinki
0,3kg x 10,5=3,15zł
12,6 x 0,6=7,56zł

3,15zł+7,56zł=10,81zł
20zł-10,81zł=9,19zł
2.
19/20 x 18=17,1
3.
28m x 56m=1568m2
1568m2 x 1/3=523m2
1ar=100m2
523m2:100m2=5,23ar