Odpowiedzi

2010-01-15T15:57:27+01:00
Tulipany 2*(x+6)
róże (x+6+4)*3
goździki nie wiadomo , so a i o z tansze od roz


tulipany 2x+12
roze (10+x)*3

tulipany 2x+12
2x=12
x=6 dwa tulipany czyli 6/2=3 to jeden tulipan kosztowal 3

roze 30+3x
3x=30
x=10 jedna roza kosztowala 10 zl



wiem ze za 2 tulipany i roze zaplacila 16 zl. nie wiem o co hzodzi z gozdzikem


1 1 1
2010-01-15T17:27:59+01:00
(x+6) ×2+(x+6){4}×4+(x+6){4}-n×a

{...}-potęga

mam nadzieję że dobrze