Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-14T20:23:59+01:00
10 zł - 0,40 zł = 9,60 zł

9,60zł : 4 = 2 zł 40 gr

1 baton kosztował 2 zł 40 gr

strasznie drogi xD pozdro
1 5 1
2010-01-14T20:24:25+01:00
10.00-0,40=9.60
9.60/4=2,40
1 batonik kosztował 2.40 złotych
Pozdro:D
1 5 1
2010-01-14T20:25:16+01:00
10-4x=0,4
4x=10-0,4
4x=9,6 /4
x=2,4

Baton kosztował 2,40 zł.
1 5 1