Odpowiedzi

2010-01-16T15:16:13+01:00
Ludzie!
Nadeszły czasy gdzie wiele ludzi ma problemy i nie zgadza się z wieloma zasadami. Młodzież również oczekuje równości. Dorośli w większości decyduje za nich. I tak powinno być, ale jeśli chodzi o sprawę mundurków, młodzież powina jako pierwsza wyrazic swoje zdanie. Wkońcu to oni noszą te mundurki.
za pewne w 80 %(przypuszczam) młdzież nie zgadza się z tym prawem. Czasy się zmieniają tak jak inne rzeczy. Nie wracajmy do tych starych czasów, gdzie młodzież była szara (moja opinia). Żyjmy światem kolorowym!!! Nie dajmy tak łątwo przywrócić lat, ale sami je budujmy na nowo. Nie powinniśmy nawet złościć sie na młodzież, bo to ona buduje nasze trendy.
Myślę, że te słowa dadzą wielu ludziom do zrozumienia, że słowo innego człowieka, nawet tego nie do końca dorosłego liczy się w życiu.
2010-01-16T15:18:23+01:00
1. Niektórych z problemów młodzieży jest noszenie mundurków. Młodzież ( najczęściej dziewczęta) często w tej sprawie uważa, że mundurki są zbędne, iż zakrywają całe piękno ubrań. Z jednej strony trudno im się dziwić skoro chcą być piękne i nie chcą wydawać fortuny na bluzki, których widać tylko kolorowe rękawki. Z drugiej strony można powiedzieć, że mundurki są tylko odznaką porządnej szkoły, która uczy i edukacja jest tu rozwinięta. Są symbolem tylko sytuowanych szkół i nie byle jakich. Niestety są w życiu ważniejsze problemy niż tylko, mundurki szkolne, lecz dla dorastających młodych ludzi, i takie są równe innym.

2. Problemem dorastającej młodzieży u większości jest okres dojrzewania. Młodzież w tym czasie dojrzewa i często jest roztargniona. Wszystko ją denerwuje, nie potrafi wytrzymać w miejscu, a myślami jest poza Ziemią. Jest to dla nich drażniące, ale po czasie znika. Są wtedy już porządnymi ludźmi, nie zajmującymi się tylko stresem i internetem.

Myślę że może być