PrzetłumaczyĆ na polski prosze.:)
Za to zadanie daje 75 pt.!

Dear Adam

Thank you very much for your guitar.I stole it from your car today.I steal guitars from all my favourite singers and you are oneof my favourite singers.I love music.

I'm going to steal another guitar today from my favourite country-and-western singer.He's playing in a big concert for 10,000 people in a footballstadium this evening.His concert is at seven o'clock.I'm going to to than town now.I'm going to take the train.Then I'm going to have lunch on the beach.I'm giong to go swimming in the sea after lunch and then I'm goingto go ice skating and blowling.Then I'm going to go to the concert and steal his guitar.

I must stop now.My train is at half past eleven
MadameX.

Tylko zależy mi na czasie.;];D

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-16T17:58:05+01:00
Drogi Adamie

Dziękuję bardzo za gitarę. Ukradłem ją dzisiaj z twojego samochodu. Kradnę gitary wszystkim moim ulubionym piosenkarzom i ty jesteś jednym z nich. Kocham muzykę.

Zamierzam dziś ukraść gitarę innego mojego ulubionego piosenkarza muzyki country. On dziś wieczorem zagra duży koncert dla 10 000 ludzi na stadionie piłkarskim. Jego koncert jest o siódmej. Zamierzam przedtem zwiedzić miasto, przejechać się pociągiem, pójść na plażę na lunch, popływać w morzu. Potem pojeżdżę na łyżwach. Wtedy pójdę na koncert i ukradnę gitarę.

Muszę kończyć. Mój pociąg jest o wpół do jedenastej.
Pani X.

Czekam na naj :P

1 2 1
2010-01-16T18:16:20+01:00
Drogi Adamie

Dziękuję ci bardzi za Twoją gitarę. Ukradłełm/Ukradłam ją dzisiaj z twojego samochodu. Kradnę gitary każdego mojego ulubionego piosenkarza i ty jesteś jednym z moich ulubionych. Kocham muzykę.
Zamierzam ukraść inną gitarę od mojego ulubionego piosenkarza country. Gra on wielki koncert dla dziesięciu tysięcy osób na stadionie piłkarskim w ten wieczór. Jego koncert jest o siódmej. Zamierzam zwiedzić miasto. Zamierzam jechać pociągiem, pójść na plażę na lunch, popływać w morzu. Potem zamierzam iść na koncert i ukraść jego gitarę.
Muszę zaprzestać teraz. Mój pociąg jest o wpół do 11.

paniX.

ale beka. xdd