Odpowiedzi

2010-01-16T18:06:18+01:00
Ziemniaki obok mnie kosztuja 50 gr za kg wiec jesli pomnozymy to przez 4 i podzielimy przez 4 wyjdzie 50 gr za Kg :D
1 5 1