Odpowiedzi

2010-01-19T15:07:00+01:00
4,50 zł * 5 = 22,50 zł
27,00 zł - 22,50 zł = 4,50 zł
Odp: Izie starczyło na 5 kg mąki, zostało jej 4,50 zł.
2010-01-19T15:07:24+01:00
5×4,5=22,5zł kosztuje 5 kg maki

27zł-22,5=4,5zł jej zostało
odp. wystarczyłoby nawet na 6 kg mąki bo zostało jej w sam raz 4,5zł
  • Użytkownik Zadane
2010-01-19T15:08:06+01:00
Mąka-5kg
pieniądze-27zł
kosz 1 kilo-4,50
5×4,50=22,5 zł
1) Starczyło na 5 kilo mąki.
27-22,5=4,5 zł
2) Zostało jej 4,50 złotego