Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-19T15:40:00+01:00
1ar=100m²
6a=600m²
14400:600=24
odp. 1m² działki kosztował 24zł
3 5 3
2010-01-19T15:41:23+01:00
Dane:
6a-odkupiona działka
14400zł-cena za 6a działki

1a=100m²
6a=600m²
14400÷600=24 [zł]

Odp. Metr kwadratowy działki kosztował 24 zł.
2 5 2
2010-01-19T15:42:08+01:00
1 ar= 100 m2

6 a= 600 m2

14 400 :6=2400 zł Cene działki dzielisz przez ary wychodzi Ci cena za 100 m2.

2400zł : 100= 24zł
Cene za 100 m2 dzielisz przez 100 m2. Wychodzi Ci cena za 1 m2
3 5 3