Za wejście na basen do Aquaparku dla dziewięciu osób zapłacono mniej niż 200zł, a za wejście dziesięciu osób należałoby zapłacić więcej niż 215zł. Ile kosztuje wejście dla jednej osoby , jeśli ta kwota jest liczbą całkowitą

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-19T15:45:06+01:00
200 zł / 9 = 22,(2)zł - nie więcej niż 22 zł.
215 zł / 10 - 21,5 zł - nie mniej niż 22 zł.
ODP. Wejście dla jednej osoby na basen kosztuje 22 zł.
1 5 1