Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-01-19T17:24:48+01:00
Drodzy Uczniowie Gimnazjum nr 2 im. Zdzisława Krzyszkowiaka.

Zorganizowałam te przemówienie po to, aby uświadomić Wam jak bardzo krzywdzimy Matkę Ziemię. Uważam, że powinniśmy bardziej uważać na to co robimy. Nie powinniśmy rzucać śmieci gdzie popadnie, tylko do śmietnika, lecz wrzucając zwrócić uwagę na pojemniki. Apeluję o poszanowanie przyrody ! To dzięki niej mamy szansę żyć ! Szanujcie to, bo niedługo możemy zbyt bardzo zanieczyścić planetę tak, że warstwa ozonu przedostanie się na Ziemię i zniszczy ją !
4 3 4
2010-01-19T17:27:46+01:00
Drogie koleżanki i koledzy. Jak zapewne każdy z was wie przyroda jest dla człowieka bardzo ważna. To drzewa i rośliny produkują tlen. To zwierzęta dają nam tyle satysfakcji, gdy idziemy do parku bądź lasu. Jestem pewny/a, że każdy z was pragnie żyć w pięknym i czystym świecie. Dlatego do was apeluję! Dbajcie o przyrodę! Nie zaśmiecajcie lasów, nie rzucajcie papierków i innych śmieci na ziemię. Nie szkodźcie zwierzętom. Pozwólcie niedojrzałym pączkom liści dojrzeć i mówcie innym, aby postępowali w podobny sposób.
Dziękuję w imieniu swoim i przyrody.

Mam nadzieję że się spodoba:D
4 4 4
2010-01-19T17:35:00+01:00
Przemowienie ! xd

Proszę wszystkich zgromadzonych tu uczniów o dbanie o przyrodę . Jest to b. ważne dlatego ze jest ona tylko jedna i jeśli każdy bd ja zanieczyszczal np. rzucał papierki itp. zginiemy wtedy pod gorą śmieci która nas ogarnie . Myślę ze nikt nie chciał by żyć w świecie tak zanieczyszczonym, wiec proszę dbajcie o przygrodek ! ;p
Z góry dziękuje ! ;P


prosze ! =)
2 1 2