Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-19T17:27:58+01:00
70dag=0,70kg
3,50zł-tyle kosztują jabłka za 1kg
4,20zł tyle kosztują śliwki za 1 kg
3,50*0,70=2,45-tyle zapłaciła za jabłka
20zł-11,25zł=8,75zł
8,75zł-2,45=6,30zł
6,30:4,20=1,5kg-tyle kupiła śliwek
Odp:Ewa kupiła 1,5kg śliwek
1 5 1