Odpowiedzi

2010-01-19T20:41:31+01:00
Rafy koralowe są wykorzystywane do celów gospodarczych. Uważam, że powinni z tym zaprzestac. Ponieważ niszczą tak cuda natury. Koralowiec to szczątki ryby. Ile ryb musiuało stracic życie aby tak duż rafa koralowa powstała? Jest to także miejsce schgronu małych rybek. Inne dzięki niej zdobywają pokarm. Czyż nie ładniej dno moża wygląda z rafą koralową?
26 2 26
2010-01-19T20:50:24+01:00
Ludzie powinni zaprzestać wykorzystywania raf w tym celu ponieważ to szkodzi zwierzętom żyjącym tam. wyKORZYSTUJĄC RAFĘ koralową gospodarczo niszczymi bajeczny kolorowy świat który powstawał prze miliony laty. Jest to także niszczenie ich naturalnego środowiskA. Ludzie nie zdają sobie sprawy że przez niszczenie raf nasze wnuki nie będą widziały tego pięknego "krajobrazu".
Ludziom wydaje się że mają władze nad światem, a tak nie jest. To "matka natura" o w szystkim decyduje,a nie człowiek. Co prawda w pewnym stopni i my jesteśmy odpowiedzialni za swoje zachowanie. Wyorzystywanie raf nie jest wcale dobre zwłasza, że my później będziemy mieli poczucie winy. Trzeba żyć w zgoadzie z naturą. TAk jest łatwiej i przyjemniej. NIe wykorzystujmy raf, powólmy, byśmy nie decydowali my tylko matka natura. Bo przecież rafy są takie piękne!
89 4 89