Odpowiedzi

2010-01-19T21:11:09+01:00
Steigt. Gewaschen. Dann esse ich Frühstück. Ich ziehe mich an und gehen zur Schule. In der Schule bin ich bei 15 Wenn ich zu Mittag essen, Ruhe und das Verfassen von Unterricht. Dann habe ich Freizeit. Ich gehe in die Jungs, die ich spielen auf dem Computer, den ich auf eine Party. Il be back badet essen und zu schlafen.
2010-01-19T21:12:42+01:00
Moj dzien byl zwykly tak jak kazdy inny , wstalam , umylam zeby i poszlam do szkoly. Po szkole zjadlam obiad i poszlam na dwor zrobic zakupy , wrocilam i pomagalam mamie sprzatac . Okolo godziny 18 poszlam do kina z przyjaciolmi , film byl bardzo ciekawe i warto go bylo obejrzec , potem chodzilismy po sklepach i ogladalismy ubrania i buty . Wrocilam do domu o 21 , ogladalam telewizje , a o godzinie 22 pogralam na komputerze . Pozniej zjadlam kolacje i poszlam sie umyc . Lezac w lozku sluchalam muzyki , a potem poszlam spac .

Mein Tag war wie alle anderen Ebene, stand auf, wusch die Zähne und ich zur Schule ging. Nach der Schule, aßen zu Mittag und ich ging hinaus, um Einkäufe zu machen, ging ich hin und half meiner Mutter aufzuräumen. Über 18 Stunden ging ich ins Kino, mit Freunden, der Film war sehr interessant und es lohnt sich ein Blick, dann ging er durch die Geschäfte und sah Kleider und Schuhe. Ich kehrte nach Hause ca. 21, Fernsehen, ua bei 22 pogralam auf Ihrem Computer. Später habe ich Mittag gegessen, und ich ging zu waschen. Im Bett liegen, Musik hören, und dann ging ich zu schlafen.
  • Użytkownik Zadane
2010-01-19T21:16:42+01:00
Mój dzień jest bardzo zwariowany. Budzę się z myślą, że wstał kolejny dzień, że trzeba wstać i iśc do szkoły, ze trzeba sie uczyć i meczyć. Jednak ta myśl mnie nie dołuje ponieważ wiem, że każdy dzień przynosi cos nowego, ciekawego. Watrego odkrycia !
Wstaję. Tak to po pierwsze. To bardzo wązny punkt w moim dniu. Wstanie z łóżka jest dość cięzkie, ale jadnak codziennie mi się udaje. Następnie korzystam z toaltey. tu nie będe sie rozdrabniać. xd. Kolejnie jem pyszne i pełnowartościowe śniadania. Ide do szkoły, tak ucze się i poznaje nowe rzeczy. Spotykam się tam ze swoimi przyjaciółmi. O tak! Kochcam swoich przyjaciół. I oni mnie kochają. Bo wiedzą, ze mogą na mnie polegać, a ja na niech ! Dziękuje im za to, że są. No, ale odbiegłam od tematu. Więc po kolejnym dniu w szkole wracam, czasami uśmiechnięta i wciąz jeszce pełna energi, a czasami totalnie wykończona i zmęczona. W domu czeka na mnie ciepły obiadek. O tak. to ta część dnia, na która czekam najbardziej. Następnie którki odpoczynek i trzeba sie zacząć uczyć. Uczę się, bo muszę, ale tez sprawia mi to przyjemnośc . Potem z reguły siedze na komuterze. Gram, albo raczej siedzę na gg, lub na nk i piszę ze znajomymi! Następnie toaleta iweczorna i do łoóżka, aby kolejnego dnai znów wstać i zacząć kolejny nowy, pełen niespodzianek dzień.