Odpowiedzi

2010-01-20T15:23:58+01:00
Myczków, ...............

Drogi ......................!!!

Co u Ciebie? U mnie wszystko okej. Pogoda dopisuje, chodzę dużo po górach razem z Maksem, moim psem. Czasem jeżdżę konno na długie przejażdżki.
Czytałam ostatnio w gazecie, że u Ciebie w mieście będzie wybudowane kino 5d. Ale Ci zazdroszczę, szkoda, że mieszkamy tak daleko od siebie.
Właśnie, bym zapomniała, u mnie budują wielki basen z licznymi zjeżdżalniami, jacuzzi i sauną, dlatego zapraszam Cię do mnie w przyszłym miesiącu w Bieszczady. Przyjedź, proszę. Połazimy razem po górach i pójdziemy popływać.
Jeszcze raz serdecznie Cię zapraszam!
2010-01-20T15:30:22+01:00
Drogi Bartku !
Jesteś moim najlepszym przyjacielem i bardzo chciałabym zaprosic Ciebie
na wakacje w Bieszczady Gwarantuje ci bardzo wiele świetnych przeżyć, bedziemy chodzic po górach i swietie sie bawic. Apartament w ktorym sie zatrzymiemy to exkluzywna willa z basenem spa i wieloma innymi rownie fascynujacymi bajerani . Zaprosiles mnie kiedys nad morze a wiec ja takze chce sie tobie odwdzieczyc.pilnie czekam na odpowiedz.
twoja najlepsza przyjaciolka weronika

ps . nie moge sie dczekac na twoj przyjazd.
2010-01-20T18:45:00+01:00
Cześć!!
przyjedź do mnie w ieszczady tą porą roku są najpiękniejsze, w tym roku wyjątkowo śliczne. mam ci o nich wiele do powiedzenia. może ci moje opowieści przydadzą ci się w szkole. naprawde przyjedz z tych nizin do mnie w przepiękne góry.
pozdrawiem asia:P
1 4 1