Michasia postanowiła upiec biszkopt z jabłkami. W tym celu wzięła od babci przepis i sprawdziła ceny potrzebnych towarów.

produkty...ceny
0,35 kg mąki...mąka-1,80zł... 1 kg
0,35 kg cukru pudru...cukier puder-3,40zł..0,5 kg
12 jaj...jaja-2,47 zł. 6 sztuk
250 g pokrojonych jabłek...jabłka-2,80zł.1kg

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-20T17:01:28+01:00
Cena mąki-0,63gr
cena cukru pudru -2,38gr
cena jajek 4,94gr
cena jabłek 0,70gr
2 3 2