Odpowiedzi

2010-01-20T19:43:17+01:00
2,5m=250 cm
2,2m=220 cm
250cm*220cm= 55000 cm²
10cm*10cm=100 cm²
55000/100=550- tyle płytek
176/550=0,32- tyle kosztowała 1 płytka
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-20T19:46:06+01:00
P=10cm*10cm=100cm²
a=2,5m=250cm
b=2,2m=220cm
P=a*b
P=250cm*220cm=55 000cm²
55 000cm²:100cm²=550
176zł:550 = 0,32zł
Odp. Za jedną płytkę zapłacono 0,32zł.
1 1 1
2010-01-20T19:51:48+01:00
Powierzchnia połogi
2,5m x 2,2m= 250cm x 220cm= 55000cm^

powierzchnia płytki
10cm x 10cm=100cm^

ile kosztuje 1 płytka??
55000cm^ : 100cm^= 550cm^
176:550 =0,32

1 1 1