×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-09-30T15:54:08+00:00
Ideał mojej dziewczyny.Inteligętna , zrozumiała , śmiała , ufna , powinna mieć ogarniete włosy , średniego wzrostu , niebieskie oczy , punktualna , utciwa , pownna mieć dobre wykżtałcenie nie powinna być leniwa , dłygie włossy blond lub brunet podobaćmi sie i ważyc okoł.o 40-60 kg być troche opalona ale tylko troche nie zdradzac z innym , mieć poczucie humoru , lubic hodzic na dyskoteki i tańcowac , niepalicpapierosów ani nie pic piwa ........ I to jest włanie ideał mojej dziewczyny
0 0 0
Najlepsza Odpowiedź!
2009-09-30T16:06:45+00:00
,,Mój ideał dziewczyny''

W mojej wyobraźni ciągle krąży obraz idealnej dziewczyny. Powinna być to długonoga,szczupła szatynka o czekoladowych oczach. Chciałbym aby ubierała się modnie i gustownie. Moja wyśniona dziewczyna powinna być zabawna.Idealna kobieta powinna być zadziorna,zbuntowana , a zarazem słodka,delikatna i romantyczna . Kandydatka na moją dziewczynę nie może zrażać się nie powodzeniami.Zawsze powinna walczyć o swoje i starać się dojść do celu nie koniecznie po trupach.Dziewczyna z moich snów powinna widzieć nie tylko swoje potrzeby ale również moje. Na zakończenie powiem iż dziewczyna powinna mieć ciekawy charakter a wygląd zewnętrzny nie będzie ważny.
2 5 2
2009-09-30T16:44:01+00:00
Myśle , że moja idealna dziewczyna byłaby blondynką/brunetką . Miałaby piękne zielone/niebieskie/piwne oczy. Jej piękne kręcone włosy dodawałby jej wdzięku.Chciałbym aby była niższa ode mnie. Spędzałbym z nią każdą wolna chwile.Moja idealna sympatia byłaby mądra, czarująca, zabawna. Musi mnie słuchać i rozmawiać ze mną.Musiałaby świetnie tańczyc abysmy wspaniale wygladali razem na dyskotece.Powinna być wrażliwa urocza i zadziorna.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci