Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-21T17:51:41+01:00
podobne lecz podobnym

Marcin Nowak był 26 letnim mężczyzną. Był pilotem. Latał samolotami. Bardzo kochał swoją pracę, ponieważ uwielbiał szybować w powietrzu, wśród chmur. Pewnego razu jednak zdarzyło mu się nieszczęście. W samolot, który on pilotował wpadła mewa. On nie wiedział, że to coś wleciało tam i się zabiło. Zaczął spadać. Nie mógł zahamować. Wysunął koła i udało mu się w ostatniej chwili wylądować awaryjnie na jakimś polu. Od tego wydarzenia, choć nikomu nic się nie stało Marcin boi się pilotować samolot własnoręcznie.
Jego przyjaciel Tomasz,bo tak mu było na imię, zachęcał go aby latał wraz z nim na miejscu pasażera jego helikopterem. Marcin nie dawał się namówić, aż do dnia 28 lipca.
To był upalny i słoneczny dzień. Marcin stojąc w słońcu zapomniał na chwilę o swoim lęku i zgodził się na towarzyszenie Tomkowi w podniebnej podróży. Wsiedli do helikoptera i wzbili się w powietrze. Lecieli parę minut spokojnie, aż nagle Tomek zasłabł przy sterze. Marcin w panice chwycił ster i leciał dalej aż na lotnisko, gdzie wylądował. Od tego czasu nie boi się już pilotować samolotów.
57 3 57