Odpowiedzi

2010-01-21T17:33:49+01:00
0,85 kg - 3,57 zł
1 dag - 3,57 : 0,85
1 dag - 4,2 gr
100 dag - 100 * 4,2 = 420 gr = 4,2 zł

2k jabłek + 1,5 śliwek = 9,6 zł
1kg jabłek - 2,4 zł
2k jabłek - 2,4 zł * 2 = 4,8 zł
9,6 zł - 4,8 zł - 4,8 zł
1,5kg śliwek = 4,8 zł
1kg śliwek = 4,8 : 1,5 = 3,2 zl
1kg śliwek = 3,2 zł