Odpowiedzi

2010-01-21T18:07:14+01:00
X(cena jednego jajka)
10*x=3,20
10x=3,20 /:10
x=0,32 zł
8zł : 0,32zł= 25 ( tyle można kupic jajek)
1 5 1
2010-01-21T18:08:44+01:00
10 --- 3,20zł
x ----8,00zł

x= 10* 8.00zł/3.20 zł
x=80/3.20
x=25

odp.za osiem złotych można kupić 25 jajek
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-21T18:09:50+01:00
3,2:10=0,32zl- 1 jajko
8:0,32=25
Odp.Za 8zl mozna kupic 25 jajek.