Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-21T19:02:44+01:00
Hej. Może tak:
Jeśli miałabym być zwierzęciem to na pewno chciałabym być orłem. Orły majestatycznie rozkładają skrzydła w locie. Płyną po niebie tak estetycznie, że aż ma się chęć patrzeć na nie i nie przestawać. Ptaki są wolne. Uwielbiam obserwować z ukrycia jak cieszą się tą wolnością. Jednak nawet bycie wolnym ptakiem ma wady. Orły są drapieżnikami, polują na inne ptaki, małe gryzonie. Myśl o zjedzeniu myszy nie jest przyjemna...
Chciałabym wzbić się w przestworza i patrzeć na świat z góry. Latałabym tak bez końca. Pragnę poczuć się tak wolna jak ptaki w locie.


6 3 6
2010-01-21T19:03:46+01:00
Chciałabym zostać psem.Te zwierzęta są naprawdę miłe.Codziennie poprawiają nam humori nigdy nie odmawiają zabawy.Gdy jest mi smutno lub mam zły humor to mój pies Reksiu zawsze mnie pociesza.To mój nalepszy przyjaciel i nie bez powodu psy są nazywane przyjaciółmi człowieka.Bardzo często zazdroszczę Reksiowi tego że nie musi się uczyć.Całe swoje życie psy poświęcają ludziom.Jeżeli mają zapewnioną opiekę to o nic nie muszą się martwić.To mi się podoba !Pozatym psy nie mają żadnym obowiązków ani kar.W każdej chwili mogą wychodzić i przychodzić do domu.Chociaż życie psów z pozoru jest nude jednak osobiście uważam że jest ciekawe.
6 4 6