Odpowiedzi

2010-01-21T18:55:05+01:00
Moją najlepszą przyjaciółką jest(imię i nazwisko).Lubię ją za to że jest szczera,uczciwa i zawsze mi pomoże,gdy mam jakiś problem.Zawsze służy pomocą.Bardzo często ze sobą rozmawiamy nie tylko o szkole ale również o naszy sekretach,a mamy ich sporo.(imię)jest osobą opanowaną i pewną sibie.Lubię ją za to że zawsze moge na nią liczyć.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-21T19:10:00+01:00
Moim najlepsza przyjaciółkąjest...... Uważam że jest ona najlepszą przyjaciółką ponieważ jest troskliwa, opiekuńcza, zawsze mi pomoże dzięki czemu wiem że w każdej chwili mogę na Nią liczyć. Jest ona wysoką brunetką o niebieskich oczach i długich jasnych włosach. Często ubiera się w jasne jeansy, krótką koszulkę na ramiączka oraz różnego typu dodatki. Każda chwila z Nią spędzona jest dla mnie bardzo ważna, to z nią spędzam całe dnie m.in na rozmowach, rozważaniach, wzajemnej przyjacielskiej pomocy. Zrobiłbym dla Niej wszystko , myślę że ona dla mnie też.
2010-01-21T21:48:38+01:00
Moją najlepszą przyjaciółką jest x. Ma ona podłużną twarz o dużych, niebieskich oczach, a na nią opadające długie, proste blond włosy.
X ma x lat, chodzi do x klasy. Ubrana zwykle jest w t-shirt z ciekawym nadrukiem oraz spodnie rurki, nienawidzi spódnic i sukienek.
Jest ona wieczne uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia. nie przejmuje się porażkami, za co bardzo ją podziwiam.
Lubię ją za to, że gdy jest mi źle, mogę jej o tym powiedzieć, a ona mnie wysłucha i doradzi. To oczywiście działa również w drugą stronę, staram się być dla niej jak najlepszą przyjaciółką. Kocham ją za to, że jest.