Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-22T14:20:14+01:00
Moim zdaniem strosunek do maltretowanych zwierząt jest taki,że każdy człowiek ma swoje sumienie i sądze że nie chciał by być trakotowany jak traktuje zwierzęta.
Maltretowane zwierzęta są przeważnie przestraszone i nie maja zaufania do ludzi.Szybko się płoszą i nie zawsze sie bronią.Gdyż nie gryzą ręki która karmi.Ale czy na pewno zawsze winne są zwierzęta.
Niektórzy ludzie znędzają sie nad zwierzetami bo przeszkadzają im lub maja inne powody.
Myśle że zwierzeta te są najbardziej pokrzywdzone orzez los gdyż każdy pupil chce być kochanym.
Każdy który decydule sie miec zwierze obardza sie opieką .Czasem to jest lepiej niż małżrenstwo.
Lubie maltetują sie nad zwierzetami ale czy to jest dobre wyjśćie.
To też istoty żywe,myśle że osoby takie powinny odsiedziec swój wyrok w wieloletnim więzieniu.
A zwierzeta zawsze powinny doznac dobroci serca człowieka i miłości
2010-01-22T14:21:10+01:00
Zwierzęta dla wielu ludzi są bardzo ważnym odłamkiem życia. Wiele osób posiada swoje zwierzątko bez którego nie mogło by żyć. Tacy przyjaciele są również ważni jak inni.
Właśnie dlatego powinniśmy szanować zwierzęta i obchodzić się z nimi w odpowiedni sposób. Ludzie, którzy je maltretują nie tyle że nie maja serca ale również nie liczy się dla nich sumienie. Każde zwierzątko małe i duże jest bezbronne wobec człowieka. Jeżeli się wrogo do nich nastawimy to one również nie będą okazywać nam dobroci. Myślę że powinniśmy pomagac zwierzętom które potrzebują pomocy a nie jes maltretować. Takie zachowanie jest karygodne i nie podobne do prawdziwego człowieka. Zwierzęta dają nam duży pożytek. A my dla nich przeciwnie. Dlatego nie róbmy im na przekór tylko zaopiekujmy się nimi. ;)