Odpowiedzi

2010-01-22T17:39:33+01:00
Dzień babci i dziadka obchodzimy uroczyście, dajemy swoim dziadkom i babciom piękne laurki i przezenty. czesto w szkołach robione sa specialne akademie dla naszych starszych. dzień babci i dziadka obochodzony jest w całej Polsce.
  • bele
  • Rozwiązujący
2010-01-22T17:40:00+01:00
Dzień Babci i dziadka jest dla nas ważnym dniem, ponieważ dzięki nim żyją nasi rodzice, a dzięki naszym rodzicom jesteśmy my.Te dwa ważne dla nas dni są 21 i 22 stycznia. Dziadkowie grają bardzo ważną rolę w naszym życiu. Niektórzy mają na prawdę wiele wnucząt, którzy są dla nich bardzo życzliwi i pomocni. Ja gdy tylko mam okazję pomagam moim kochanym staruszkom. Czasem jest tak, że gdy pomagam oni mówią abym się nie męczyła i zostawiła to na później. Proszą by odpocząć i zjeść z nimi ciastka. My w dzień ich święta chcemy dać im wszystko co im potrzebne. Niestety nie wszystko możemy im dać. Jeżeli któreś z nas będzie składało im życzenia to najważniejsze będzie dla nich zdrowie. A więc nigdy nie zapominajmy o naszych kochanych dziadkach i babciach.
Dzień ten jest obchodzony uroczyście, dajemy swoim dziadkom i babciom piękne laurki i przezenty . Czesto w szkołach robione są specialne akademie dla naszych starszych. Dzień babci i dziadka obochodzony jest w całej Polsce.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-22T17:44:31+01:00
DZIEŃ BABCI I DZIADKA :)

W tym wyjątkowym dniu nie zapominamy oczywiście o naszych najbliższych-babci i dziadku. W tym dniu składamy im serdeczne życzenia z okazji ich święta wręczamy laurki lib jakieś upominki.Czasem odwiedzamy ich na uroczystym obiedzie. Babcie i dziadkowie często odzwiedzają swoje młodzsze wnuczęta w przedszkolach lub szkołach na uroczystym apelu z okazji ich święta :)

Polska babcia obchodzi swoje święto 21 stycznia. Ta data na stałe zagościła w naszym kalendarzu prawie 30 lat temu. Mimo różnic kulturowych i religijnych ten dzień świętowany jest w wielu krajach na całym świecie..

POZDRAWIAM :))