Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-22T21:48:10+01:00
Układ równań
pani Julita zakupiła ptysie i rurki z kremem ,razem 12 ciastek ,za które zapłaciła 20zł ile kupiła ptysi ,a ile rurek z kremem.

x - il. ptysi
y - il. rurek z kremem

x+y=12

i tu brakuje ceny jednego ptysia i jednej rurki z kremem.

Napisz ceny, to dokończę rozwiązanie ;)
1 4 1