Odpowiedzi

2009-10-01T16:40:50+02:00
Dodając 15+20+25=60 i dzieląc na 3 bo są 3 rodzaje cukierków czyli :
15+20+25=60/3=20
Odp:Cena jednego kg mieszanki wynosi 20 zł
2 3 2