Niedługo skończysz gimnazjum.Napisz przemówienie, które mógłbyś wygłosić na apelu pożegnalnym do uczniów i nauczycieli twojej szkoły. powinny sie znajdować :
-określenie sytuacji w której sie znajdujesz
-przypomnienie przyjemnych chwil
-wdziecznośc dla nauczycieli
-przeproszenie za wybryki i uchybnienia
-krótka refleksja nad przyszłoscią
-podziękowania dla pracowników szkoły
-Życzenia wakacyjne

Potrzebne na wtorek !

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-24T11:03:36+01:00
Witajcie , drodzy nauczyciele, koledzy , koleżanki, oraz rodzice.

Dziś po raz ostatni się widzimy, po raz ostatni znajdujemy się w murach tej szkoły, która przez 3 lata, dostarczała nam wiele szczęścia, wiedzy oraz tych mniej przyjemnych rzeczy , jedynek, uwag oraz kłótni z kolegami, dziękujemy za to,że gdy trzeba było sprowadzaliście nas na ziemię i pomagaliście w sprawach z którymi nie dawaliśmy sobie rady.
W ostatni dzień , w imieniu wszystkich uczniów , chciała bym przeprosić Was drodzy nauczyciele, za to ,że musieliście się z nami obchodzić, nie zawsze w przyjemny sposób, oraz przede wszystkim dziękujemy za wszelką wiedzę przekazaną nam.
Myślę, że doświadczenia nabyte w murach tej szkoły przygotuje nas do wstąpienia w nowy etap naszego życia .
Jeszcze raz serdecznie dziękuję całej radzie pedagogicznej, wszystkim pracownikom szkoły za spędzenie z nami tych 3 wspaniałych lat.
Na koniec, życzę wszystkim wspaniałych wakacji, w gronie przyjaciół, rodziny, abyście wszyscy po nich wrócili we wrześniu do szkół z zapałem do nauki.
Bardzo będziemy tęsknić za wszystkim.

Dziękujemy Uczniowie