Odpowiedzi

2010-01-24T14:49:12+01:00
136,30 zł : 58 = 2,35 zł - jeden kawałek
2,35 zł * 80 = 188 zł - całośc
Odp . Zarobią 188 zł .



Proszęę .

Buzzy ; - )
6 4 6
2010-01-24T14:49:25+01:00
Ja bym to zrobiła z proporcji /na krzyż/ :

58 kawałków - 136,3zł
80 kawałków - x

x=188 [zł]
2010-01-24T14:49:53+01:00
80--------x
58-------136.30zł

x=80 * 136.30 zł / 58=10904zł/58=188zł

odp. za całoś zarobią 188zł.