Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-24T20:03:09+01:00
Drodzy dziadkowie!
Na samym początku listu chciałabym wam powiedziec jak bardzo za wami tęsknie. Jest mi bardzo smutno że nie możemy się częściej widywać, ponieważ ja nie mogę jeździć sama w taką daleką podróż pociągiem. Już nie mogę doczekać się wakacji gdy przyjadę do was z rodzicami i będziemy znów wszyscy razem. Bardzo dziękuje wam za prezent urodzinowy, właśnie taki chciałam dostać. Jesteście dla mnie najważniejsi. Kocham was bardzo mocno i gorąco was pozdrawiam.
Wasza wnuczka ...
106 4 106
dzięki wielkie
Komentarz został usunięty
ładny wiersz podoba mi się
:)
to nie jest wiersz tylko list
2010-01-24T20:03:54+01:00
Kochana babciu,kochany dziadku!
Ślę do was najgorętsze życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka.Życzę wam dużo zdrowia,szczęścia,spełnionych marzeń i oczywiście wspaniałych wnucząt ;).
Dziękuję wam za to,że jesteście ze mną w trudnych chwilach.Za to,że chętnie wysłuchacie co mam do powiedzenia,poczęstujecie słodyczami i pomożecie,gdy mam problemy.Dziękuję za to,że na mnie nie krzyczycie,choć czasami jest to potrzebne.Chciałabym/chciałbym być dla was tak dobra, jak wy dla mnie.Wiem,że wam na mnie bardzo zależy.Bardzo was kocham,a szczególnie wtedy,gdy jesteście ze mną,gdy pozostali się ode mnie odwracają.
Mogłabym tak pisać do was w nieskończoność,a i tak nie wyraziłabym tego,co tak naprawdę czuję.Jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta.
Kochająca/y Was Wnuczka/ek
...............
96 4 96
  • Użytkownik Zadane
2010-01-24T20:04:30+01:00
Witaj Dziadku i Babciu!
Piszę do Was ponieważ bardzo się stęskniłam. Mam nadzieję że niedługo mnie odwiedzicie. Bardzo Was kocham i jesteście najlepszymi dziadkami pod słońcem. Jestem bardzo szczęśliwa że Was mam i zawsze mogę na Was liczyć. Życzę Wam zdrowia i miłości z okazji dnia Dziadka i Babci. Przyjeżdżajcie do nas jak najprędzej. Do widzenia.
105 3 105
bardzo ładny ale już był dzień babci i dziadka!