×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Proszę o napisanie 10-zdaniowego wypracowania z języka angielskiego z 1 klasy gim.tytuł to "Mój weekend" i chciałam powiedzieć że weekend siedzę w domu a

wieczorami wychodzę na wieś . W niedzielę często jeżdżę do rodziny.Chciałam żeby to było w czasie Present Simpul.

Plis to ważne dzięki z góry:):)
2

Odpowiedzi

2009-10-02T16:12:06+00:00
W sobotę śpię do 9.oo. Do południa pomagam mamie przy obiedzie. Po południu sprzątam dom. A wieczorem idę z przyjaciółmi na wieś. W sobotę rano idę do kościoła. potem odrabiam lekcję. Uczę się z przyjaciółką. Po południu jedziemy całą rodziną do babci. Wieczorem oglądam telewizję. O 23.00 idę spać.

On Saturday I sleep to 9.oo o"clock. By noon, I help my mother at dinner. Afternoon sprzątam house. And in the evening I go with friends to the country. On Saturday morning I go to church. then do writing lesson. I learn from a friend. In the afternoon we drive the whole family to grandmader house. In the evening I watch TV. About I go 23.00 o"clock to sleep.
0 0 0
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-02T17:29:23+00:00

My Weekend begins after school. I come home I throw a backpack into the corner and sit at the computer. When the window is clear that I am sitting at home because the court does not have what to do. Life in my village, the evening begins. Comes evening I go out into the countryside. I meet friends. We talk, laugh and somehow quickly passes.In time Sunday with her parents often visit family. Playing with cousins forget that tomorrow you go to school. On returning home, the whole charm of Priscilla and I have to be reconciled with the fact that tomorrow morning I get up again to school.Mój weekend zaczyna się już po lekcjach. Wracam do domu rzucam plecak w kąt i siadam przy komputerze. Gdy za oknem jest jasno to siedzę w domu bo na dworze nie ma co robić. Życie w mojej wsi zaczyna się wieczorem . Gdy przychodzi wieczór wychodzę na wieś. Spotykam przyjaciół. Rozmawiamy, śmiejemy się i jakoś szybko czas mija.W niedzielę często z rodzicami odwiedzamy rodzinę. Bawiąc się z kuzynostwem zapominam, że to już jutro trzeba iśc do szkoły. W powrocie do domu cały czar pryska i muszę się pogodzić z tym, że jutro znowu muszę rano wstać do szkoły.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci