Odpowiedzi

2010-01-25T12:17:01+01:00
Najdroższa Aniu !
Już bardzo długo się nie odzywasz, dlatego postanowiłam do Ciebie napisać. U mnie wszystko w porządku, poznałam fajnego chłopaka, jest w moim wieku i świetnie nam się ze sobą rozmawia. W szkole idzie mi bardzo dobrze. Razem z moją przyjaciółką zapisałyśmy się na kurs tańca nowoczesnego. Za tydzień zaczynam ferie, a wtedy wyjeżdżam z moimi rodzicami i bratem w Alpy na narty. A co słychać u Ciebie? Wszystko dobrze? Jak w szkole? Odpowiedz szybko. Liczę że niedługo się spotkamy.
Pozdrawiam,
Zuzia.

Liebste Ania !,
Bereits eine sehr lange Zeit nicht sprechen, so entschied ich mich, Ihnen zu schreiben. Bei mir alles in Ordnung, traf ich netter Kerl, mein Alter und gut wir miteinander reden. In der Schule gehe ich sehr gut. Zusammen mit meiner Freundin besuchen des modernen Tanzes. Feiertage der kommenden Woche beginnen und dann ging ich mit meinen Eltern und Bruder in den Alpen auf Skiern. Und was ist los bei dir? Alles gut? Wie in der Schule? Antwort bald. Ich hoffe, dass wir bald treffen würde.
Mit freundlichen Grüßen
Zuzia.


Pozdrawiam,
Buzzy ;-)
  • Użytkownik Zadane
2010-01-25T14:53:28+01:00
Hejka Marysiu!

Witam Cie bardzo za tobą zatęskniłam i pomyślałam, że napiszę do Ciebie. Już nie mogę się doczekać ferii wyjeżdżam do Zakopanego. Będę mieszkała w cztero gwiazdkowym hotelu. Mam też zamiar pojeździć na nartach i nauczyć się zjeżdżać na snowboardzie. Już nie mogę się doczekać! Koniecznie napisz jakie ty masz plany na ferie.
Twoja Oliwia:)


-Hejka Marysia!

Witam Cie verfehlt Ihnen sehr für dich, und ich dachte, dass ich Ihnen zu schreiben. I can't wait for holidays verlassen Zakopane. Ich werde das Leben in einer Vier-Sterne-Hotel. Außerdem will ich die Ski-und Snowboarden lernen, auf Folie. I can't wait! Achten Sie darauf, zu schreiben, was Sie Pläne für die Ferien haben.
Ihre Olivia:)

Licze na naj:))