Odpowiedzi

2010-01-25T18:35:04+01:00
Pierwszym powodem jest brak pieniędzy. W dzisiejszych czasach majątek to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu, ale bez przesady. Gdy ktoś jest bogaty i nie pomaga innym, bywa skapy, to opanowała go "mania bogactwa". Ci. którzy nie mają dużo pieniędzy, a żyją szczęśliwie, nie są skąpi. Kiedy ktoś prosi o pomoc, to oni robią co w ich mocy, aby pomóc. Jak rozwijasz jakąś umiejętność, możesz po pewnym czasie iść do jakiegoś teleturnieju i w łatwy i sprawiedliwy sposób wzbogacić się. Ale to są przypadki ludzi naprawdę

"dobrych" w jakiejś dzidzinie.

Następnym powodem jest edukacja. Gdy ktoś interesuje się np. historią, to może "pójść" na studia i zostać nauczycielem, których jest coraz mniej. Dzieci trzeba uczyć, bo w przyszłości nie będą miały pojęcia o życiu. Tak się może stać, kiedy liczba nauczycieli bardzo spadnie i oni będą tylko w większych szkołach.

Myślę, że dwa argumenty wystarzą, aby Was przekonać, że warto rozwijać swoje umiejętności. Przydają się w życiu, zwłaszcza, że coraz mniej ludzi w ogóle chce się uczyć. A jeśli to robią, to z przymusu rodziców i nauczycieli

lub

Od dawna nurtowało mnie pytanie"Dlaczego nalezy rozwijać swoje umiejetności?"W mojej pracy postaram się odpowiedzieć na to pytanie.
po pierwsze rozwijając swoje umiejętności kształtujemy siebie.Poznajemy swoje mocny strony.Chodż dla niektórych wydaje się to śmieszne,bezużyteczne tracenie czasu.jednak warto!
Kolejnym niebędnym argumentem jest fakt ,iż kształcąc swe umiejetności rozwijamy wyobraźnie,mamy wlasne poglądy na różne tematy.potrafimy wykazać sie wiedzą z dziedziny którą dobrze znamy i interesujemy sie nią.
Ostatnim niezbednym argumentem popierajacym teze jest to,że dzieki zainteresowaniu nie tracimy bezużytecznie czasu!!Uczymy sie nim gospodarować.mamy szeroka wiedze którz niekedy moze byc przydatna.
Podsumowójąc sądze,że należy rozwijać swe umiejetności.dzieki nim poznajemy świat oraz samego siebie!!
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-25T18:37:27+01:00
Umiejętności należy rozwijać ,dlatego że można dostawać dobre oceny w szkole.Dobrze uczyć się gry na jakimś instrumencie, ponieważ wtedy jest większa szansa na szóstkę z muzyki,dobrze uczyć się ortografii i gramatyki , piękne pisanie to duma polaków.
1 5 1