Przetłumacz na jezyk polski


Das ist doch nicht möglich!

,,Mittwoch.Heute haben wir keinen Unterricht.Wir machen einen Klassenausflug-Tiergarten und dann Kino.Das ist toll!.Ich nehme keinen Rucksack,kein Turnzeug, keine Bücher mit.Ich brauche nur eine Cola, ein Brötchen und Gummibärchen.Und jetzt schnell in die Schule!Ich mag klassenausflüge.sie sind immer so lustig!Unsere Lehrerin ist dann so locker und wir haben viel Spaß.Meine Klasse wartet schon bestimmt.Schnell!Ich habe keine Zeit mehr!Endlich bin da! Aber... wo sind alle?Kein Mensch wartet draußen!Und kein Bus! Was ist los?Bin ich zu spät?Sind sie schon weg?Das ist doch nicht mmöglich!

2

Odpowiedzi

2012-08-31T18:27:33+02:00

Środa. Dzisiaj nie mamy zajęć. Jedziemy na klasową wycieczkę do ZOO, a potem do kina. To świetnie. I nie biorą plecaka, stroju do gimnastyki, żadnych książek. Muszę zabrać tylko colę,kanapkę  i misie do żucia. A teraz szybko do  szkoły! Lubię wycieczki klasowe. Zawsze są one tak zabawne! Nasza nauczycielka jest wtedy tak swobodna i  mamy dużo zabawy. Moja klasa czeka już na pewno. Szybko! Nie mam za dużo  czasu! Wreszcie jestem! Ale ... gdzie są wszyscy? Nikt nie czeka na zewnątrz! I Nie ma autobusu! Co się dzieje? Jestem za późno? Czy oni już pojechali? To nie jest możliwe!

5 4 5
2012-08-31T18:55:58+02:00

Witam,

 

Środa. Dzisiaj nie mamy zajęć. Jedziemy na wycieczkę klasową do zoo,a potem do kina. To świetnie! Nie biorę ze sobą plecaka, stroju do gimnastyki, żadnych książek. Potrzebuję tylko colę, bułkę i żelki misie. A teraz szybko do szkoły! Lubię wycieczki klasowe. One są zawsze takie zabawne! Nasza nauczycielka jest wtedy taka wyluzowana i  mamy dużo zabawy. Moja klasa pewnie już czeka. Szybko! Nie mam więcej czasu! Wreszcie jestem! Ale ... gdzie są wszyscy? Nikt nie czeka na zewnątrz! I żadnego autobusu! Co się dzieje? Jestem zbyt późno? Czy oni już pojechali? To jest przecież niemożliwe!

=========================================================================

bitte sehr :)

2 5 2