Opowiadasz znajomemu z Anglii o spotkaniu z ekscentryczną osobą. Powiedz: (proszę przetłumaczyć na język angielski) -Wiesz co mi się wczoraj przytrafiło? Tak jak codziennie szłam ze szkoły do domu kiedy nagle ujrzałam niesamowicie interesującą kobietę. Była ubrana w długi, czerwony płaszcz i miała zielone włosy, długie do pasa. Ciągle zatrzymywała przechodniów. Okazało się, że była to nietypowa wróżka, która czekała na klientów. Ludzie patrzyli na nią jak na wariatkę! Jednak jej to nie przeszkadzało. Uśmiechała się do wszystkich. Mijając mnie powiedziała, że dzisiaj w moim życiu wydarzy się coś wspaniałego. Miała rację. Kiedy wróciłam do domu okazało się, że mama kupiła mi psa o którego prosiłam ją od kilku miesięcy. To było niesamowite spotkanie!
(Praca ma być wyk. w czasach np. Past Simple, Past Continuous, Past Perfect, Past Perfect Continuous,Reported speech itp.)

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-25T19:25:13+01:00
-You know what happened to me yesterday? Just like every day I was walking home from school when suddenly I saw an incredibly interesting woman. She was wearing a long red coat and she had green hair, long to the waist. Still stopped passers-by. It turned out that it was an unusual fairy godmother, who was waiting on customers. People stared at her like crazy! However, it is not disturbed. She smiled to everyone. Passing me said that today in my life, something wonderful happens. She was right. When I returned home, it turned out that my mother bought me a dog for which I asked her for several months. It was amazing meeting!

To jest tłumaczenie na angielski.
1 5 1