Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-26T12:51:06+01:00
Kochanie!
To mój pierwszy list, ale mam nadzieję, że nie ostatni. Szczerze mówiąc jest to w ogóle mój pierwszy tego typu list, dlatego tym bardziej się cieszę, że adresowany jest do Ciebie. Wiem również, że Cię kocham...
Kocham Twój dźwięczny głos, kocham Twe mądre wypowiedzi, kocham Twoje niesamowite poczucie humoru, kocham Twój cudowny śmiech, kocham Twe niezliczone pomysły, kocham Twoje zabawne podejście do życia, kocham Twój niezłomny zapał, kocham Twój fascynujący charakter, kocham każdy centymetr Twego boskiego ciała, kocham Twe gwieździste oczy... Kocham Cię, Skarbie! Codziennie budzę się rano i tęsknie za Tobą. Nie mogę się doczekać kiedy się spotkamy. Tak barzo jesteś dla mnie ważna. Każdy miesiąc, tydzień, dzień, minuta i sekunda bez Ciebie jest udręką dla mojej duszy. Jest niczym wbitą igła w moje serce. Chciałabym Cię mieć zawsze przy sobie. Chcę z Tobą witać nowy dzień. Chcę Cię zawsze trzymać za rekę i być prz Tobie w trudnych chwilach .
Czekam na odpowiedź. Pozdrowienia i gorące pocałunki.
Justyna
2010-01-26T12:52:08+01:00
Alicjo.
Bardzo długo zabierałem się do napisania tego listu iż zdaję sobie sprawę z jego powagi jego tresci.Znamy się już od 3 lat były to piękne lata naszej przyjaźni.Teraz gdy ja wyjechałem na na 4 miesiące do Afganistanu zdałem sobie sprawę , że dla mnie to było cos więcej niż zwykła przyjaźn. Jesteś dla mne wszystkim teraz to rozumiem tęsknię za Toba strasznie. Chciałem Ci powiedzieć , że Ci kOcham bardzo Ci kocham. Mam nadzieję , że ty też odwzajemniasz moje uczucie.

Twój Miłosz Markowski